Умови використання вільного поштового сервісу INET®


Вас вітає поштова служба INET®!

Ми вдячні що, ви обрали наш поштовий сервіс, який знаходиться в оперативному керуванні громадської спілки “Національна Асамблея України” (далі по тексту ГС НАУ).

Для використання поштового сервісу ви повинні прийняти ці Умови. Не використовуйте цей сервіс неналежним чином, не намагайтесь втрутитись у його роботу та/або отримати доступ у обхід нашого інтерфейсу та у порушення цих Умов. Не використовуйте поштовий сервіс для розсилання небажаних листів (СПАМу) та терористичної діяльності. Якщо ви будете це робити та/або ми отримаємо обґрунтовану скаргу, ми вимушені будемо призупинити вам сервіс, заблокувати або скасувати ваші поштові облікові записи.

При користуванні нашими сервісами ви не отримуєте прав інтелектуальної власності на наші продукти, у вас є право користуватися нашими сервісами. Ви не отримуєте прав на брендінг та не можете його використовувати поза сервісом.

При користуванні поштовим сервісом ви погоджуєтесь отримувати службові та інші інформаційні повідомлення від поштового сервісу INET®.

За всі дії, які виконуються в нашому сервісі з використанням вашого облікового запису та у ньому самому — несете відповідальність Ви. Тому не повідомляйте свій пароль від облікового запису стороннім та не використовуйте цей пароль в інших веб-додатках. Якщо ви виявили або підозрюєте, що до вашого облікового запису отримано несанкційований доступ — негайно змініть пароль. Сервіс INET® не відповідає за зміст та адреси поштових відправлень.

Ви маєте право в будь-який момент часу припинити користування своїм поштовим обліковим записом. Поштовий сервіс INET® має право в будь-який час закрити вам доступ або обмежити його у разі виявлення порушень цих Умов.

Поштовий сервіс INET® залишає за собою право змінювати склад сервісів або умови їх надання надавши вам попередження за 14 діб.

МИ НЕ АНАЛІЗУЄМО ВАШ КОНТЕНТ ТА НЕ НАДАЄМО ТАКИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ІНШИМ!

В ЖОДНОМУ РАЗІ ПОШТОВИЙ СЕРВІС INET® ТА ГРОМАДСЬКА СПІЛКА “НАЦІОНАЛЬНА АСАМБЛЕЯ УКРАЇНИ” НЕ БУДЕ НЕСТИ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВТРАТУ ДАНИХ, ПРИБУТКІВ, ДОХОДІВ ТА ЗА ІНШІ ФІНАНСОВІ ЗБИТКИ, А ТАКОЖ ЗА ПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, НЕПРЯМІ, ШТРАФНІ ТА/АБО КАРАЛЬНІ ЗБИТКИ. ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ЦЕЙ ПОШТОВИЙ СЕРВІС НА ВЛАСНИЙ РИЗИК ТА ТАКИМ ЯК ВІН Є.